Quantcast
Channel: IT naujienos, apžvalgos ir diskusijos - topzone.lt » Nokia LUMIA 920 PureView
Viewing all 41 articles
Browse latest View live

Sony Xperia S nesibraižantis ekranas susibraižė?

$
0
0

Sony Xperia S nesibraižantis ekranas susibraižė?

Norėjot išbandyti nesibraižantį Sony Xperia ekraną ir jį subraižėt? Aš Xperia S sulaukiau jau gerai pabraižyto iš eBay, o aną savaitę Sony renginyje sužinojau paslaptį, kaip per minutę atsikratyti visų įbrėžimų…

Dar svarbiau, be apsauginės plėvelės galima išnaudoti visus Gorilla glass privalumus. Ekrano nesubraižys nei raktai, nei aštriausias peilis. Gal tik ne taip linksma, kai Xperia peilio neleidžia naudoti vietoje stylus, štai su Lumia 920 Fruit Ninja įgauna visai kitą tikroviškumo lygį…

Dažniausiai rasta pagal:

  • sony xperia s ekranas
  • kaip suprasti ar tavo telefonas orginalas samsung xperia s
  • sony xperia zr lietuva
  • sony xperia s ekrano apzvalga
  • sony xperia ekrano kaina
  • sony tablet z ekrano apsaugine plevele
  • parduodu Xperia S

Nokia Lumia 1020 Pureview telefono pristatymas Lietuvoje

$
0
0

Nokia Lumia 1020 Pureview telefono pristatymas Lietuvoje

Kiekvienas naujas Nokia aparatas yra lyg naujas mobiliųjų kameros standartas. Po vakarykščio Nokia Lumia 1020 anonso, dauguma užsienio žurnalistų, dalyvavusių pristatyme, sutiko, kad Lumia Pureview telefono kamera yra neginčijamai geriausia iš visų mobiliakų, ir taškas. Šiandien ryte tuo galėjau įsitikinti pats. 

Nokia Lumia 1020 Pureview telefono pristatymas Lietuvoje

Sako, kad turėjom progą pamatyti ir pagandinti kol kas vienintelį Nokia Lumia 1020 aparatą Lietuvoje. Norėjom jį iš kart išbandyti po vandeniu. Deja, į stiklainį telefonas netelpa… Iš pirmo žvilgsnio, 1020 sunku atskirtį nuo eilinio Lumia 9xx modelio, panašus 4,5 colių ekranas, panašus dizainas ir spalvos. Gal tik paėmus į ranką, aparatas atrodo plonesnis ir lengvesnis, bet vizualiai mažai kuo išskiria… Nebent apsuksi telefoną, kad pasimaivyti su naujausia 41MPx Pureview Zoom kamera, kurią Nokia dizaineriai išryškino specialiai.

Nokia Lumia 1020 Pureview telefono pristatymas Lietuvoje

Išryškino spalva ir padarė iškilusią virš korpuso ne tik pasimaivymui, bet sutalpino 41MPx ir optinio stabilizavimo Pureview sistemas į vieną, pirmą kartą telefone. Aišku, ne marketingo kalbos ar specifikacijų skaičiukai mums rūpi.

Nokia Lumia 1020 Pureview telefono pristatymas Lietuvoje

Mano manymu, svarbiausias Lumia 1020 telefono atnaujinimas yra Nokia Pro Camera programinė įranga, kuri iš technikos išspaudžia realius privalumus ir naudą. Fotografuoti su 1020 yra juokingai paprasta, spaudi mygtuką, ir viskas. Kadrą pataisyti, sukomponuoti ar padidinti gali bet kada. Vėl nereikia jokių sugebėjimų ar photoshop’ų, viską su pirštu perstumdyti gali ekrane. Dar svarbiau, gali atsidaryti norimą nuotrauką ir pritaikyti jai naują efektą, išsaugoti kaip visiškai naują, nematytą perspektyvą ir kadrą.

Iš kitos pusės, telefono kamera tapo ne tik prieinamesnė fotografijos naujokams, bet vėl pirmą kartą telefone leidžia visus nustatymus valdyti rankomis lyg profesionaliame fotoaparate. Galima keisti: fokusavimą, išlaikymą, ISO ir ekspozicijos nustatymus vos vienu piršto brūkštelėjimu ekrane. Taip, ne landžioti po kokius kvailus meniu, o visus nustatymus valdyti preciziškai tiksliai ir iš kart. Na, o super foto geek’ams pristatyti net nauji kameros priedai. Telefono dėklas, kuris prideda dedikuotą dviejų lygių foto mygtuką, papildomą akumuliatorių, kuris leis dažniau fotografuoti su galinga xenon blykste ar filmuoti ilgesnius video. Net kameros stovą galima prisukti ilgos ekspozicijos kadrams.

Nokia išklausė Lumia 920 kritiką dėl dydžio ir svorio, todėl bevielį krovimą išėmė, kad palengvinti ir gerokai suploninti telefoną. Bevielio krovimo dėklą siūlys kaip dar vieną 1020 priedą.

Nokia atstovai Lietuvoje Lumia 1020 pasirodymą parduotuvėse žada kažkada tarp rugsėjo ir lapkričio mėnesio. Tikina, kad kitų metų laukti tikrai nereiks, pasimokė iš Lumia 920 vėlavimo. Prognozuojama aparato starto kaina iki 2500Lt, o Lumia 925 ir Pro Camera programinėms įrangoms atnaujinimas visai 920 Pureview serijai bus siūlomas kaip alternatyva mėgstantiems pataupyti.

Dažniausiai rasta pagal:

  • nokia lumia 1020 kaina
  • Nokia lumia 1020 lietuvoje
  • lumija 1020
  • nokia 1020 kaina
  • nokia lumia 1020 naujienos
  • lumia 1020
  • nokia lumia 1020

Atsiskaitymas išmaniuoju telefonu: Coffee Inn

$
0
0

Atsiskaitymas išmaniuoju telefonu: Coffee Inn

Coffee Inn’as davė pirmam išbandyti savo naujausią programėlę, net prieš jos išleidimą. Visa jos esmė – super paprastas atsiskaitymas su mobiliuoju kavinėje. Tik pyp, ir viskas.

Atsiskaitymas išmaniuoju telefonu: Coffee Inn

Kol laukiau prie baro, vienas hipster’is negalėjo išsirinkti kavos ir suskaičiuoti centukų. Kitas už draugą bandė pakišti savo Magic kortelę, o trečiam tada barmenė turėjo aiškinti apie Magic Card kaupiamus litus. Pagaliau atėjo mano eilė, dabar jau galima bus pasirodyti su naujuoju app atsiskaitymu, bet paaiškėjo, kad visi vaisiniai kokteiliai jau buvo išpirkti, o kavos aš nemėgstu…

Laimė, vos už kampo važiuodamas pamačiau sekantį Coffee Inn Trakų gatvėje. Net eilės jame nebuvo, bet atsiskaityti vėl nepavyko. Android telefono nebuvau pasiėmęs, o programėlės screenshot’o ant Lumia 920 neužteko, nes pačio app nėra Windows Phone’ams. Manau, čia yra didžiausias programėlės minusas. Pagalvokim logiškai: iPhone išeina iš mados, o atėjęs į Coffee Inn jau geriau meluotum, kad nenaudoji mobilaus iš vis, ar jį ką tik pavogė, nei atsiskaitymui išsitrauktum Android’ą.

Žodžiu, sekančią dieną pasiėmiau abu: Lumia 920 ir Sony Xperia S. Pyp, ir viskas akimirksniu pavyko!

Netgi suveikė su Lumia 920 tik programėlės nuotrauka ekrane, kol Xperia S su įjungta programėlė gulėjo kišenėje. Barista nuskaito kodą telefone su skeneriu, toliau turbūt su interneto pagalba programėlė telefone susišneka su kasos aparatu ir patvirtina atsiskaitymą akimirksniu. Viskas super paprasta, nereikia ant telefono klijuoti lipdukų kaip su MokiPay, nereikia nešiotis Magic kortelės, nes nuolaidos ir pinigai programėlėje skaičiuojami automatiškai. Užtenka parsiųsti app, jis ekrane rodo barkodą, kuris ir leidžia prie kasos atsiskaityti vienu pyptelėjimu.

Man patiko paprastas ir praktiškas programėlės dizainas. Atsidarai programėlę, iš kart matai sukauptus litus, turi barkodą atsiskaitymui. Už seną programėlę nauja yra dešimt kart paprastesnė, o galimybių vis tiek suteikia netgi daugiau. Iš kitos pusės, vis dar nerandu svarbiausios funkcijos – žemėlapio su Coffee Inn kavinėmis. Tiek kartų pravažiavęs Trakų gatve niekada iki šiol nebuvau pastebėjęs Coffee inn kavinės, jei galėtum telefone susirasti arčiausią, turbūt ne tik pats dažnai sutaupytum laiko, bet nereiktų visiems grūstis Vokiečių gatvėje, kai net dar du Coffee inn yra vos už kelių šimtų metrų, bet jų turbūt ne aš vienas nepastebiu…

Beyerdynamic Custom One Pro – madingiausios ausinės?

$
0
0

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Ilgą laiką kokybišką muziką žmonės klausė tik namuose, nes geras grotuvas į kišenę paprasčiausiai netilpo, todėl niekas per daug nesirūpino audio aparatūros nei dydžiu, nei išvaizda. Iki plokšteles ir kasetes pradėjo keisti mobilieji telefonai. Dabar ausinės turi ne tik gerai groti, bet dar geriau atrodyti. Nepasirodysi gi mieste su plastmasine pjaustymo blėka rankoje ir vienkartiniais arbatos puodeliais ant ausų..? 

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Beats by Dr. Dre yra geriausias šiandienos vertybių pokyčių pavyzdys. Žmonės gali už kinišką kakutį mokėti tūkstančius litų vien dėl dizaino t.y. išvaizdos. Štai žinomiausių audio aparatūros gamintojų produktai vis dažniau dulka parduotuvių lentynose, nes yra pilkos pelytės, užgožtos mados brand’ų kaip Dr. Dre spindesio. Kas nėra blogas dalykas, nes konkurencija priverčia net geriausius papildomai pajudinti sėdynę, sugalvoti kažką naujo ir naudingo.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Beyerdynamic Custom One Pro yra puikus to pavyzdys. Net dizaino srityje labai konservatyvūs vokiečiai staiga pradėjo gaminti neregėtų spalvų ir personalizavimo galimybių ausines.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės? Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Lankelio spalvos pasirinkimas ar keičiami ausų paminkštinimai yra tik smulkmena, nes Custom One Pro personalizavimo galimybės net varžtelių spalvomis ir spausdinamais logotipo dizainas nesibaigia. Gali net laido spalvą pritaikyti prie naujo telefono ar rankinės stiliaus!

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Įdomiausia, kad Custom One Pro konstrukcija niekuo nesiskiria nuo senųjų, pilkųjų Beyerdynamic modelių kaip DT880. Oficialiai custom modelis yra pagamintas DT770 Pro pagrindu, išlaiko visas gerąsias savybes ir surinkimo kokybę. Metalinis lankelis idealiai prisispaudžia prie galvos, nekliba ir neišsitampo. Skiriasi tik išorinius kaušelių dizainas ir galimybė lengvai keisti visas dalis nuo laido iki lankelio ir paminkštinimo ausims.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Beyerdynamic Custom One Pro yra uždaro tipo ausinės, todėl puikiai tinka naudoti lauke, nes gerai izoliuoja aplinkos triukšmą. Dėl tos pačios priežasties gerai tinka ir video žaidimams. Iš kitos pusės, Custom dydžiu yra vienodos su DT880 modeliu.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Iš praktinės mobilumo pusės nusileidžia DTX501p, T50p ir panašiems modeliams, nes Custom One Pro ne tik į kišenę netilps, bet net kuprinėje užims neblogą dalį vietos. Sako, mada reikalauja aukų. Taip Custom modelyje pirmoje vietoje yra ne praktiškumas, o dizainas ir stilius.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Kitas didelių ausinių pliusas yra žemų dažnių atkūrimas. Čia Beyerdynamic mane sugebėjo nemažiau nustebinti nei su spalvomis ir personalizavimo galimybėmis. Vos vienas mygtuko paspaudimas garso atkūrimą gali pakeisti neatpažįstamai. Įprastai suderintos Custom One Pro primena DT770 modelį garso detalumu ir tolygiu balansu visame dažnių ruože, bet tik paslenki mygtuką link į žemus dažnius sureguliuoti nustatymo, ausinės akimirksniu pradeda bumpsėti labiau už Sennheiser West modelį ar tą patį Dr. Beats!

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Taip, vienas žingsnis neatpažįstamai pakeičia ausines, o turime dar du tolesnius nustatymus. Tiesa, viso testo metu aš daugiausiai naudojau tik pagrindinį subalansuotą režimą ir vienu žingsneliu (+10dB) padidintą bass, nes tolesnis heavy bass +20dB pradeda iškraipyti garsą, man pasirodė tiesiog žymiai per galingas net dubstep’o lygio kūriniams, bet neabejoju, kad atsiras raudonų VW Golf savininkų, kuriems būtent ketvirtas režimas bus tikra muzika ausims. Štai nulinis režimas su sumažintais bass nuo balanso turbūt yra skirtas skype pokalbiams ir panašiems dalykams.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Minėjau, kad ausinės dėl uždaro dizaino ir gero žemų dažnių, garso efektų atkūrimo puikiai tinka žaidimams. Už papildomus 140 litų gali pavirsti headset’u. Turime galimybę ne tik keisti laido spalvą ir ilgį, galime nusipirkti visą mikrofono priedą su ilgu 2,5 metrų laidu, skirtu PC.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Šį kartą, turėjau progą mikrofoną išbandyti ne su žaidimais, o kalbos mokymosi programa. Custom One Pro naudojau italų kalbos mokymuisi su Rosetta Stone. Balso įrašas skambėjo ypatingai aiškiai, be mažiausio fono triukšmo, kas netgi sumažino balso ir tarimo atpažinimo klaidų skaičių. Mikrofonas savo kainą tikrai pateisino atitinkamo lygio garso kokybe.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Man patiko Custom One Pro ausinių garso atkūrimo kokybė. Būtent šiam modeliui buvo sukurti nauji 16 Omų garsiakalbiai DT770 Pro pagrindu. Subalansuotame režime jie labiausiai primena DT770 modelį t.y. skamba detaliai, subalansuotai per visą dažnių ruožą. Palyginimui, man ausinės labiau patiko už Sennheiser PC350, dar truputį detalesnis garsas, dar truputį stipresni žemi dažniai. Deja, nors skamba jos detaliai, bet šiek tiek nuobodžiai, ypač pripratus prie kasdien mano naudojamų Beyerdynamic DT880. Žinoma, tą patį galima pasakyti praktiškai apie visas ausines po DT880 pasiklausymo, nes tai labiau ne kitų ausinių minusas, o DT880 išskirtinė magija sugebant už viską įspūdingiau perteikti vidutinius dažnius… Dar vienas ir esminis skirtumas – Custom One Pro puikiai veikia prijungtos tiesiai prie mobilaus telefono, kai DT880 yra būtinas stiprintuvas, norinti išgirsti viską. Taip pat reiktų nepamiršti, kad DT880 yra skirtos naudoti tik namuose ir tylioje aplinkoje, kai Custom One Pro vienodai gerai veikia ir triukšmingoje gatvėje.

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Beyerdynamic CUSTOM ONE PRO mūsų šalyje kainuoja 664 litus, net 128 iš jų galima susigrąžinti Skytech’e ir išleisti pvz.: mikrofono priedui. Praktiškai ta pati DT770 kaina, panaši surinkimo ir garso kokybė, bet Custom One Pro papildomai siūlo žymiai daugiau ir dar yra madingos! Galima pradėti nuo to pačio mikrofono, bet… pagrindinis Custom išskirtinumas yra keturių garso režimų pasirinkimas. Pirmą kartą galime turėti subalansuotas ausines rock’ui, jazz ir kitai labiau klasikinei muzikai, tuo pat metu, vos vienu paspaudimu pereiti prie pop, šokių, rap ir kitų modernių laikų stilių klausymo su ypatingai stipriu žemų dažnių atkūrimu. Dar vienas paspaudimas – net beprotinių bumčikų. Reikia pačiam išmėginti, kad įsitikinti, nes žodžiais tiesiog sunku perteikti sukuriamą efektą ir custom profilių skirtumą. Sąlyginai žema kaina gali būti apgaulinga, nors ausinės parduodamos už labai patrauklią kainą, visi papildomi personalizacijos priedai Custom One Pro gali labai greit pabranginti iki DT880 lygio, nes nebūna išskirtinumo ir mados už dyką. Iš kitos pusės, net su visais blizgučiais Custom One Pro vis tiek išlieka pigesnės už Beats Studio, kažką su panašiomis ausinėmis dar rečiau sutiksite gatvėje, o svarbiausiai, kad perkate ne tik madingesnį modelį, bet gaunate Beyerdynamic rankų darbo surinkimo ir garso kokybę. Žodžiu, viską viename modelyje!

Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės? Beyerdynamic Custom One Pro   madingiausios ausinės?

Kiek technikos reikia kelionėje?

$
0
0

Kiek technikos reikia kelionėje?

Kiekvieną kartą kraunant kuprinę kelionei, skaičiuojant visus gadgets, kyla paprasčiausias klausimas: gal galima ką nors naudingesnio pasiimti vietoje 5 kilogramų technikos, sutaupyti svorį ir vargą? Gal užtektų tik išmaniojo telefono, nereikia fotoaparato, dar kompo ir kietojo disko, bet ne…

Kiek technikos reikia kelionėje?

Nors technika tampa vis kompaktiškesnė, šiandienos telefonas gali atstoti kelių metų nešiojamą kompiuterį ir tuo labiau muilinę, bet kuprinės ne tik nelengvėja, bet žmonės į jas kiekvienais metais krauna įvairiausių gadgets tik dar daugiau… Gal tikrai be reikalo vargstame? Be kurių gadgets išvykti negalėtumėte, Jūs?

Moto X. Banana Phone. You’re doing it wrong.

$
0
0

Moto X. Banana Phone. Youre doing it wrong.

Prieš kelias dienas Google pristatė Motorola Moto X telefoną, kuris turėtų būti “absoliučiai baisus” arba… įrodo, kad iki šiol VISI BUVĘ Android’ai tebuvo kažkoks didžiulis, tiesiog milžiniškas nesusipratimas, nes viską darė priešingai.

Moto X. Banana Phone. Youre doing it wrong.

Moto X neturi didžiulio Full HD ekrano, nesiūlo net keturių branduolių procesoriaus ir tuo labiau nebando varžytis siūlomų funkcijų skaičiumi. Kaip tik priešingai, Google sugalvojo pereiti prie spalvoto dizaino, vidutiniškų specs, dėmesį skirti ne hardware, o programinei pusei ir ją žymiai supaprastinti, apkarpyti. Žodžiu, kažkokius Windows Phone’us su Android leisti susiruošė!?

Smulkmena tokia, kad negali viena subine dviejų kėdžių užsėsti. Negali būti vienu metu ir aukštas, ir žemas, lieka rinktis. Taip Google realiai prisipažino, kad penkis metus kūrė nesąmones? Visa Android laisvė tebuvo tušti marketingo žodžiai?

We make great Technologies and bad Phones… But now we make them in America and they got different colors. Our software is Android, but without freedom…. That is the worst operation system ever and the only great think about it is freedom… I’m afraid Motorola will never get what kind of Phone we want.

Galima susitaikyti ir pripažinti, kad Apple su Microsoft buvo gudresni, bet kopijuoti juos? Kaip Samsung Galaxy niekada neaplenkė iPhone, taip Google pradėjus žaisti su Windows Phone’ais, vis tiek visada liksi tik antroje vietoje spalvotų telefonų lygoje.

Žinoma, Samsung Galaxy S4 pardavimai nepasiekė net liūdniausių prognozių, kitiems Android gamintojams taip niekada ir nepavyko net įsibėgėti, o dienos sparčiai bėga. Galima griebtis paskutinio šiaudo ir kopijuoti kylančius konkurentus, bet dar nei vieno tik kopijavimas nėra išgelbėjęs…

Moto X gali būti geriausias Android šiandien, bet tai maža paguoda, jei produktas vis tiek tik iš paskos vysis pagrindinius konkurentus.

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas + Pro Camera

$
0
0

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera

Net negalvojau apie lietuviškos Lumia 920 atnaujinimą, ir bam, vakar telefone randu kvietimą parsiųsti naujausią WP8 Amber versiją! Ne šiaip kokią itališką, o normalią Baltijos regionui skirtą FW dar prieš jos oficialų pristatymą.

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera

Amber Lumia seriją papildo galybe naujų smulkmenų: FM radija, nauji EQ ir Dolby digital audio efektai, ekrano tonų reguliavimas, papildomi ekrano nustatymai, data sense, wi-fi žemėlapis… bet kaip aš, taip turbūt ir daugelis labiausiai laukė naujos kameros ir “glance” ekrano.

Taip, visi Lumia PureView gauna tą pačią su 1020 modeliu pristatytą Pro kamerą, kuri leidžia reguliuoti rankinius foto nustatymus patogiau nei daugumoje DSLR fotoaparatų!

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera

Kitas šios kameros privalumas yra galimybė keisti nuotraukų kompoziciją net po jų užfiksavimo t.y. galime pritraukti norimus objektus, pataisyti pasvirimo kampą arba pridėti norimą efektą nuo montion blur iki žmonių pašalinimo iš kadro…

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera

“Glance” ekranas leidžia pamatyti: laiką, skambučius, žinutes ir kitą svarbiausią informaciją neatrakinus ekrano. Pagal statistiką, žmonės net 2/3 kartų įjungia telefoną tik tam, kad patikrintų laiką ar įsitikintų, jog negavo naujų žinučių. Ko pasekoje, yra net tik gaištamas laikas spaudant mygtukus, bet netgi išnaudojama daugiau akumuliatoriaus energijos, bereikalingai žadinant telefoną, nei tą pačią informaciją paprasčiausiai visada rodant ekrane.

Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera Nokia Lumia 920 Amber WP8 atnaujinimas +  Pro Camera

Panašu, kad Microsoft ir Nokia mokosi iš savo klaidų. Stebina su atnaujinimais Lietuvoje dar prieš oficialų jų paskelbimą. Taip pat rūpinasi ne tik klaidų taisymu, bet negaili pridėti visų naujausių funkcijų metų senumo telefono modeliams nemokamai. Paskutiniu apsektu netgi pralenkė iPhone su Android.

Nokia Lumia 920 – per daug geras telefonas?

$
0
0

Nokia Lumia 920   per daug geras telefonas?

Išmanieji telefonai dažniausiai būna tik blogi ir mažiau blogi, nes ar esat turėję išmanųjį, kuris po pirmo mėnesio neatsibostų? Tokia progreso kaina, vieną dieną eilės žmonių budi prie parduotuvės, kad nusipirktų išsvajotąjį iPhuoną, o vos po kelių mėnesių jau keikia turima aparatą, kai tik pasirodo naujesnis, gražesnis ir garesnis modelis…

Ar bent panaši situacija būdavo iki šiol, nes tik dabar sulaukėme pirmųjų padorių išmaniųjų telefonų? Nokia Lumia 920 jau naudoju virš metų ir net nelabai noriu keisti. Išbandžiau Lumia 1020, dabar turiu Lumia 1520, abu aparatai turi savo privalumų, bet tuo pačiu neįtikina skubėti išmesti senojo – 920. Telefono, kuris vis dar veikia labai sparčiai, gauna visas naujas programinės įrangos funkcijas, fotografuoja puikiai ir gerai atlieka visus kitus man reikalingus dalykėlius.

Kas gali reikšti tik vieną – išmanusis telefonas tapo tikru ir pilnaverčiu buities prietaisu, kurį nusiperki, ir laimingai naudoji mažiausiai kelis metus.  Prietaisu kaip televizorius ar kompiuteris, kurį turi praktiškai kiekvienas, ir niekas net nesistebi, kad tokį daiktą galima laimingai naudoti ne vieną mėnesį. Dar svarbiau, toks išmanusis telefonas privers dabartinius gamintojus keisti savo strategiją 180′ laipsnių kampu, nuo pigaus ir greito kepimo persiorientuoti prie ilgalaikės kokybės ir kliento norų tenkinimo.


Samsung Galaxy S5 – geriausia, kas nutiko Android?

$
0
0

Samsung Galaxy S5   geriausia, kas nutiko Android?

Ką tik pristatytas Samsung Galaxy S5 sulaukė dvejopų vertinimų. Samsung fanai lyg ir yra nepatenkinti, kad gamintojas jau antrą kartą, jų supratimu, nepristatė nieko naujo (jokių 16 branduolių, 50Mpx ar bent naujo dizaino…). Iš kitos pusės, Galaxy S5 galima vertinti kaip esminę naujieną, kuri iš esmės pakeitė Samsung idėjas ir filosofiją.

Vienas pirmųjų Korėjos telefonų, kuriame pirmiausia dėmesys kreipiamas į kokybę ir naudojimo malonumą, o techninės specifikacijos ir Android’as šį kartą liko net ne antrame plane. Galaxy S5 pagrindiniai privalumai: realiai kokybiškas ekranas, su TouchWiz neatpažįstamai perdarytas Android’as, kurio esmė visai ne programėlės ir funkcijų gausa, bet koncentracija į naudojimo paprastumą ir malonumą pagrindo: skambinimas, internetas, sportas ir kamera. Žinoma, Samsung nesusilaikę į Galaxy S5 neįdėję ir kopijos Apple iPhone 5S pirštų skenerio.

Galbūt pati didžiausia naujiena yra Gear 2 išmanusis laikrodis, kuris iš vis Google Android’ą pasiuntė nafik. Galaxy Gear 2 su Samsung Tizen operacine sistema veikia paprasčiau, patogiau, sparčiau, taupiau, realiai visais aspektais geriau ir net nereikalauja sujungimo su telefonu. Svarbiausia, įrodo, kad gamintojas ne tuščiai kažkada pagąsdino palikti Android’ą, bet jau aktyviai dirba prie pilno atsiskyrimo ir perėjimo prie nuosavos operacinės (Tizen laikrodis ir kamera tėra pirmasis žingsnelis).

Samsung atsiskyrimas turėtų džiuginti visus nuo Galaxy fanų iki jų priešų.  Pagalvokit, nauja operacinė Samsung leis kurti ne tik geresnius sklandžiau ir patogiau veikiančius aparatus, bet iš esmės panaikins visus Google apribojimus ir valdžią. Dėl ko džiaugsis net ir nenaudojantys Galaxy, nes Samsung atsiskyrimas vienareikšmiškai paliktų Google ant ledo mobiliakų pasaulyje. Būtų maloniausias spyris šiknon už visą Google Play, G+ ir Youtube brukimą, bei tiek gamintojų, tiek naudotojų engimą pastaraisiais metais. Kai sako, nėra to blogo, kas galiausiai neišeitų į gerą?

Dažniausiai rasta pagal:

  • samsung galaxy s5
  • galaxy s5
  • samsung galaxy s5 apžvalga

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

$
0
0

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Sekmadienį patekau į keistą festivalį, kur rinkosi fotografai. Sakė, kad jie menininkai yra truputį priplaukę, tai visi keistumai yra normaliai, ir mane gali pamokyti fotografuoti labiau meniškai ir fainai.

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Praėjau kelis stendus. Pabandžiau naująjį Sony A7r, kuris didelio įspūdžio nepaliko. Toliau labai greit supratau, kad daugiau technikos prasme tikrai nieko įdomaus menininkų susirinkime nerasiu, ir teks jau mokytis fotografuoti.

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Buvo visai smagu, ypač Tomo Tumalovičio paskaitoje, kur jis dėstė, kad realiai fotografija yra “chernia”. Nėra jokių taisyklių ir teorijos, o fotografai tik ant fukso gerą kadrą pagauna.

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Tos kompozicijos taisyklės ir tokia “chernia”, bet kartais kokią idėją galima pritaikyti.

Elementariai nusivalyti stalą ar tai pasisukti į gražesnio fono pusę, tada jau pleškinti.

Pakeisti perspektyvą, gal prigulti ar kaip tik palipėti aukščiau, kad horizonto linija galvos nekirstų, ar kokia durų rankena iš ausies nelįstų. Jis fotografuoja Dakaro ralį, tai dykumoje tik kai kareivis šliaužo, nes iš apačios kiekvienas automobilio ar motociklo pirstelėjimas per didesnę duobę atrodo kaip geras skrydis.

Jei dar paversi horizontą, žiūrėk, kad vos pakilęs automobilio ratas, atrodys jau lyg triukas veiksmo filme važiavimo ant dviejų ratų. Kartais užtenka pakreivinti pilką ir nuobodų kadrą, iš kart su įstriža horizonto linija tampa neįprasčiau ir įdomiau.

Galima naudoti trijų ketvirčių taisyklę, kad parodyti foną ar veiksmo vietą geriau, bet galima fotografuoti ir objektą centre. Pripleškink bukai po kokį laivą jūroje centre, ir jau gali daryti parodą.

Apkirpti foto, minimaliai paredaguoti kompe, jau jau padarei visišką nesąmonę.

Galiausiai, jei visiškai nieko įdomaus nėra, tai gali įrėminti objektą antrame plane. Arba fotografuoti šešėlį ar atspindį.

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Kelias nuotraukas jau buvau padaręs, po paskaitos sugalvojau dar šias idėjas pabandyti pritaikyti, dar truputį didžiausius veidrodinius fotikus betampančius fotografus su telefonu paerzinti. Tikrai truputį įdomesni kadrai?

SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė   SNAP 2014: kompozijos foto pamokėlė

Windows Phone 8.1 ir mano anglakalbė asistentė

$
0
0

Windows Phone 8.1 ir mano anglakalbė asistentė

Nenustebkit, jei sulauksit mano SMS ir pašto atsakymų anglų kalba, nes nuo šiol man padeda anglakalbė asistentė. Tikrai, ne kokia Google Now dirbtinio intelekto parodija, o tikra asistentė, kuri atkeliavo kartu su Windows Phone 8.1 update’u.

Windows Phone 8.1 ir mano anglakalbė asistentė

Iš vieno sakinio supranta ir užrašo, kada, kur ir kokį priminimą noriu pridėti savo kalendoriuje. Dirba kokius penkis kart greičiau, nei pats sugebėčiau surasti kalendoriaus programėlę, datą ir laiką, dar įrašyti priminimo pavadinimą ir vietą.

Lygiai tas pats su nustatymais, kam man ieškoti kažkokio mygtuko ar programėlės, jei galiu paprašyti, kad asistentė iš kart surastų ir įjungtų, ką norėjau. Paskaičiuotų visą informaciją ir pateiktų, kaip man patinka, celsijais, eurais ar doleriais…

Windows Phone 8.1 ir mano anglakalbė asistentė

Svarbiausiai, iš kart išmoktų, kas ir kaip man patinka. Netgi nesiskųstų dėl mano akcento, o iš kart tyliai prisitaikytų klausyti ir suprasti visas komandas iš pusės žodžio. Dėl ko nusprendžiau, kad per brangu būtų atsisakyti tokios patogios asistentės, žymiai paprasčiau bus atsisakyti lietuvių kalbos. Telefono meniu jau seniai angliškas man buvo žymiai patogesnis, o dabar supratau, kad mūsų kalbajobams net nereiks kurti jokių lietuviškų lokalizacijų panašiems ateities išradimams, nes mums patiems bus žymiai paprasčiau ir maloniau pagaliau ne tik naudoti angliškus terminus kas antrą žodį, bet ir pamiršti tuos senolių barbarizmus, nedarkyti normalios progreso ponų kalbos…

Dažniausiai rasta pagal:

  • anglu lietuviu k zodynas windowspnone
  • nera lietuviu kalbos windows phone
  • windowsphone 8 1 naujienos

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

$
0
0

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Kai žmonės parduotuvėje pradeda prašyti Galaxy telefonų vietoje Android, Samsung gali atsipūsti, nes Galaxy S5 pardavimai jau yra garantuoti nepriklausomai nuo pačio telefono ar jo naudotojų nuomonės. Įdomu, kad Samsung ne tik nenori atsipūsti, bet netgi priešingai, pasakodami apie Galaxy S5 daugiausiai akcentavo dėmesį klientų pastaboms ir norams.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Samsung Galaxy S5 man primena senąjį S2 modelį, tik dabar su didesniu 5.1 colių ekranu. Minimalistinis telefono dizainas: stačiakampis su apvalintais kampais ir mygtuku priekyje. Vienintelis labiau išsiskiriantis dizaino elementas yra odą imituojanti minkšta nugarėlė, kuri yra žymiai malonesnė laikyti rankoje, neslysta ir mažiau barška už senųjų modelių plastmases. Telefonas atrodo ypatingai plonas ir lengvas, dažnai net pamiršdavau, kad jį turiu kišenėje.

Samsung Galaxy S5 korpusas yra atsparus vandeniui. Smagu pažaisti, specialiai po pirties telefoną “netyčia” įmesti į ežerą. Sako, dar duše gali žiūrėti video arba skambinti. Really? Papildoma apsauga nekenktų, bet žymiai dažniau susiduri su jos nepatogumu, turi pastoviai atkimšti ir užkimšti USB jungtį. Ypač kai Galaxy S5 neturi bevielio krovimo, todėl dažnas USB naudojimas ir krapštymasis su dangteliu yra neišvengiamas.

Panaši situacija yra su piršto antspaudo skaitytuvu. Smagu pažaisti pirmą dieną, bet praktiškai naudoti šią funkciją nėra patogu. Negali atrakinti telefono viena ranka, dažnai pirštas neatpažįstamas iš pirmo karto. Galiausiai, Lietuvoje neturime mokėjimų sistemų ar panašių dalykų, kurie išnaudotų šią galimybę.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Man patiko didžiulis 5.1 colių Galaxy S5 ekranas. Čia gamintojas tikrai pasistengė, turime ne tik didelę rezoliuciją, bet labai gražiai ir sodriai atvaizduojamas spalvas. Ekranas yra gerai įžiūrimas lauke, puikiai atvaizduoja juodą spalvą. Pagaliau neerzina akių per dideliu kontrastu kaip senieji Samsung modeliai. Svarbiausiai, ekranas yra didesnis, bet pats telefonas išaugo tik vos keliais milimetrais į aukštį lyginant su Lumia 920 ar Galaxy S4.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Didžiausi Samsung Galaxy S5 pasikeitimai slepiasi programinėje dalyje. Įsivaizduojat, visai sklandžiai pradėjo veikti Android’as su TouchWiz’u, menu ir klaviatūra sukasi be strigimų, netgi užrakinimo ekranas nelagina! Samsung visiškai pakeitė savo politiką, ne tik negrūda visokių nereikalingų funkcijų nuo pirmo ekrano, bet netgi jas išjungė ir suslėpė kažkur sistemos kamputyje, jei netyčia atsirastų koks žmogus, kuriam puslapių vartymas akimis ir panašios labiausiai keiktos TouchWiz funkcijos prigijo. Kitiems dabar nereikia erzintis. Nereikia ieškoti nustatymų ar programėlių, nes įdiegtos programėlės telpa viename telefono puslapyje, o nustatymai taip pat sugrupuoti į žymiai paprastesnę naudotojo sąsają.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Tiesa, ilgiau maigant Galaxy S5 pradedi pastebėti vis dar ne iki galo ištaisytas spragas. Ypač Samsung programėlės mėgsta pastriginėti arba išmesti nesąmoningas klaidas. Pvz.: Samsung apps parduotuvėje 5MB programėlė kartais diegiasi 2 minutes, kas yra visiškai nesuprantama tokios spartos telefone su 2,5GHz Snapdragon 801 procesoriumi, 2GB RAM ir WiFi AC ryšiu. Kartą diegimas iš vis pakibo, teko atšaukti ir diegti per naujo. Taip pat vieną vakarą telefonas pats prisiuntė Samsung programėlių ir atnaujinimų, kurių aš neprašiau.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Didelis dėmesys Galaxy S5 yra skiriamas sportui ir sveikatai. Telefonas turi pulso matuoklį, Samsung health programėlę ir dar daugybę trečių šalių fitness apps gamintojas savo parduotuvėje siūlo nemokamai. Realiai pulsą matuoti gali bet koks telefonas su blykste ir kamera, tereik susirasti tam skirtą programėlę. Galaxy S5 šį funkcionalumą siūlo iš kart ir dar turi papildomą jutiklį, todėl nereikia pirštu terlioti telefono kameros. Tik jutiklis yra labai arti kameros, tai terliojimas tampa labiau naudotojo atsargumo klausimu. Aš prie telefono pasiėmiau dar ir Gear Fit apyrankę, kad galėčiau patogiai išbandyti sportui skirtas galimybes.

Visi nauji Gear 2, Gear Neo laikrodžiai ir Gear Fit apyrankė turi tas pačias sportui reikalingas funkcijas, o būtent Gear Fit mane labiau sudomino savo išskirtiniu dizainu. Pirma patraukliai atrodanti išmanioji apyrankė, pirmas praktiškai pritaikytas lenktas AMOLED ekranas. Pirmas išmanus dėvimas aparatas, kurį malonu dėvėti, ir gali nešioti vien tik dėl grožio ar galimybės pasimaivyti.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Atrodyti gražiai ir protingai yra pagrindinė Gear Fit funkcija, nes nei sportui ši apyrankė tinka, nei tuo labiau išmaniąja gali vadintis. Gear Fit yra bukas laikrodis su gražiu, dideliu ir spalvotu AMOLED ekranu. Pulso matuoklis rodo pieno riebumą, nes paklaida gali būti virš 20 kartų/min. Aktyvumo sekimas yra dar juokingesnis, nes ne apyrankė seka, kada ir kiek bėgi, eini, miegi… o pats turi paspausti miego mygtuką prieš eidamas miegoti, tada atsibudęs nepamiršti skubėti spausti stop, nes kitaip apyrankė toliau skaičiuos miego laiką nors ir tris paras iš eilės. Lygiai ta pati situacija su sportu, jei nepaspaudi, kad dabar bėgsi, tai Gear fit nieko ir neseks. Jei nepaspausi, kad jau baigei bėgioti, tai automobilio greitį apyrankė priskaičiuos kaip maratono rekordą. Meluoju, nes  jokių rekordų nėra, kažkodėl dalis apyrankės informacijos niekaip nepersikėlė į telefoną, o kas persikėlė, tai vis tiek nebuvo niekaip naudingai panaudota. Programa bukai rodė kilometrų ir valandų skaičių lenteles. Nauda iš to? Nei jokios analizės, nei patarimų, net elementaraus suprantamo informacijos atvaizdavimo, o tada ir visiškai jokios vertės sporto atžvilgiu.

Didžią laiką dalį Gear Fit naudoji tik kaip mandrą laikrodį. Kai tik pakeli ranką, automatiškai užsidega ekranas su laiku ir data, dar gali užsidėti mažą orų ikonėlę. Nuspaudus telefono paieškos mygtuką, Galaxy S5 pradeda skambėti ir vibruoti. Taip pat apyrankė vibruoja, kai gauni kalendoriaus priminimą, skambutį ar facebook pranešimą. Žodžiu, rodo kiek ir kokių naujų pranešimų turi telefone. Dar suvibruoja, jei pameta bluetooth ryšį su telefonu, tai lyg primena, kad pamiršai telefoną, arba tiesiog nervina, kai vaikštai po namus telefoną palikęs ant stalo…

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Galiausiai, turime 16MPx kamerą su sparčiu autofocus, HDR funkcija ir 4K video įrašymu. Telefonas sufokusuoja vaizdą per mažiau nei pusę sekundės. Kas yra didelis pliusas, kai nori spėti pagauti kadrą. Ypač lyginant su konkurentų Android’ais, Sony ir LG flėgmomis, tai gali būti pranašumas. Iš kitos pusės, Lumia 920 jau virš metų siūlo panašią spartą, Nokia net nesigiria tokiomis smulkmenomis.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Dieną Galaxy S5 nuotraukos atrodo labai gerai. Ryškus, detalus vaizdas, sodrios spalvos. Tinkamai parinktas baltos spalvos balansas. Nėra prie ko prisikabinti, puikus rezultatas net lyginant su iPhone 5S ar Lumia 920. HDR funkcija tikrai padeda išaugti papildomą detalumą šešėliuose fotografuojant tiesioginėje saulės atokaitoje. Deja, dauguma paskutinės savaitės dienų buvo apniukusios ir lietingos. Čia Galaxy S5 nuotraukos išlaiko ryškumą ir detalumą, bet keistai atrodo lyg mažiausiai per -1EV tamsesnės. Peržiūrėjus nuotraukų informaciją, pasimato Samsung sukčiavimas, kai debesuotą vakarą telefonas toliau bando išlaikyti ypač žemą 40ISO ir labai trumpą išlaikymą 1/280s, kas padeda neišlieti vaizdo, lyg sumažinti triukšmą ir neprarasti detalumo, bet jis prarandamas dėl nuotraukų tamsumo.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Tas geriausiai matosi prastomis apšvietimo sąlygomis. Tiksliau, visiškai nieko nesimato daugiau juodų kontūrų kadre. Net pakankamai gerai apšviestoje salėje, nuotrauka atrodo žymiai per tamsi, o ISO 1000 sulieja paskutines detales.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Galaxy S5 palyginimas su Lumia 920 iliustruoja tą patį.

Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga Samsung Galaxy S5 išmaniojo telefono apžvalga

Foto problemos kartojasi video režime, ypač 4k vaizdas yra per tamsus ir drebantis. Manau, kol kas net nėra prasmės naudoti 4K telefone. Patys Samsung pagal nutylėjimą siūlo filmuoti įprastu 1080p.

Dar galima paminėti kameros naudotojo sąsaja, kuri vienodai suprastinta vos iki  kelių režimų ir funkcijų. Kas žymiai palengvina kameros naudojimą. Tik juokinga, kai atsidarai nustatymų meniu ir randi visas likusias funkcijas sušluotas į jį. Ieškoti norimo rankinio režimo nustatymo meniu per visą ekraną nėra ypatingai patogu.

Samsung Galaxy S5 kaip tik šią savaitę pasirodė prekyboje Lietuvoje. Be sutarties kainuoja 2399Lt. Lyginant su praeitų metų modeliais, naujasis Galaxy yra didžiulis žingsnis į priekį: ekranas yra įžiūrimas lauke, neerzina akių, operacinė ir pagrindinės programos veikia sklandžiai, nauju TouchWiz naudotis yra žymiai paprasčiau ir patogiau. Gal tik kamera nuvylė, iš aukščiausios serijos Galaxy modelio tikrai tikėjausi daugiau.  Manau, vis tiek Samsung su Galaxy S5 pasuko teisinga kryptimi, turi gerų idėjų, belieka dirbti ir sutvarkyti viską iki galo pradedant programėlių klaidom ir baigiant  apyrankės galimybių išnaudojimu. Vertinant Gear Fit, turime labai gražų, patrauklų nešiojamą kompiuterį. Jei jis dar ir veiktų praktiškai, būtų ne gaila sumokėti visus už jį prašomus papildomus 700 litų, o kol kas Gear Fit gali konkuruoti tik su mandrais laikrodžiais.

Dažniausiai rasta pagal:

  • ismaniojo telefono naudojimas
  • samsung galaxy s5 aprašymai
  • galaxy s5 forumas
  • samsung s5 galinis dangtelis
  • samsung s5 foto rezimai
  • samsung s5 apzvalga lt
  • samsung galaxy s5 skelbimai

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

$
0
0

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

Ką tik grįžau iš oficialaus LG G3 pristatymo Londone. Pirmas Lietuvoje gavau truputį pažaisti su LG G3, trumpai apie įspūdžius bandant telefoną, kuris nusitaikė aplenkti net ne Android’us, o varžysis Apple lygoje.

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

Taip, LG nusprendė varžytis būtent su Apple iPhone, nes visą pristatymą akcentavo telefono paprastumą: LG G3 - Simple is the New Smart. Tą puikiai atspindi naujas telefono dizainas. Lyg ir labai paprastas, tik didžiulis ekranas metaliniame korpuse, bet kartu akivaizdžiai šansų net nepaliekantis Samsung Galaxy, HTC One ir kitiems naujausiems Android modeliams, kurie dabar atrodo lyg “užpraeitų metų naujiena” šalia LG G3.

Dar įdomiau, kad telefonas yra kompaktiškesnis už daugumą šiandienos 5 colių phabletų, nors talpina gerokai didesnį 5,5 colio ekraną. LG G3 plotis sutampa su mano 4,7 colio Lumia 920, telefonas vienodai patogiai guli rankoje, netgi turi labai panašų Lumia lenktą dizainą, tik LG G3 yra gerokai plonesnis ir lengvesnis.

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

4x kart raiškesnis QuadHD ekranas. Apple pasakojo apie Retina neįžiūrimus pikselius, Samsung tikino apie FullHD kokybę, o LG prisiminė spaudos pasaulį, nuotraukų albumus, kur 500-600dpi yra kokybės standartas. Taigi 1440 x 2560 px rezoliucija 5,5 colių ekrane t.y. ~534ppi bus foto knygos kokybė telefone. Pabandžiau G3, tikrai skirtumą galima pastebėti. Tiesa, jis yra pakankamai nežymus, tikrai neprilygs šuoliui nuo 480p ekranų prie Retina, bet aukščiausios klasės telefonų lygoje būtent smulkmenos dažniausiai nulemia rezultatą.

Man patiko, kad LG atstovai patys paskubėjo papasakoti apie rezoliucijos įtaką spartai ir akumuliatoriaus darbo laikui. Šias problemas pastebėjo, todėl LG G3 ekrane įdiegė papildomą valdymą, kuris reguliuoja rezoliuciją ir kadrų kaitą, tokiu būdu taupo procesoriaus ir akumuliatoriaus resursus. Taigi quadHD rezoliucija LG G3 yra tik pliusas be jokių kompromisų.

Dar mėgstu gamintojus paerzinti su klausimais apie turinį, taigi vis tiek dar nėra 4k filmų, žaidimų, kokia nauda iš to quadHD? Atsakymas – LG G3 kamera. Nuotraukos atrodo geriau, fotografuoti patogiau, ir 4k video filmavimas su telefonu įgavo prasmę.

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

Galiausiai, mano mėgiamiausia ir dažniausiai naudojama telefono funkcija – kamera. Nesismulkinau, ir iš kart išsitraukiau savo Lumia 920 palyginimui. Pasirodo, fotografija romantiškai apšviestoje pristatymo palapinėje G3 nėra jokia problema. Nuotraukos nenusileidžia Lumia. Yra kitos mano mėgiamiausios (buvusios išskirtinai tik Nokia) funkcijos: optinis stabilizavimas, erdvinis garsas filmuojant, automatinis garso lygio normalizavimas.

LG vėl seka Apple, perdarė kameros naudotojo sąsają į super paprastą, vos keli svarbiausi režimai + selfies. Taip, G3 turi dedikuotą selfies kamerą su geresne optika ir nuotraukų kokybe už kitų telefonų pagrindinės kameros. Dabar nusifotkinti selfi’ui yra taip paprasta, kaip pamojuoti ranka.

LG G3 pristatymas Londone: genialu, kas paprasta?

Tokie įspūdžiai po LG G3 pristatymo ir pusvalandžio telefoną bandant pačiam. Lyginant su Galaxy S5 ar HTC one, mano nuomone, LG jau visais atvejais laimėjo. Ar LG galės varžytis su Apple ir Microsoft jų pačių žaidimo aikštelėje: kokybė, paprastumas ir patogumas? Telefoną reiks dar pabandyti ilgiau, esmė yra smulkmenose. Dar sunku atsakyti, kaip LG išsprendė įprastines Android problemas, telefonu parodos metu naudotis buvo patogu, jis veikė sklandžiai, neskaitant porą kart nulūžusios galerijos.

Engadget mane jau aplenkė su visai neblogu pirmo žvilgsnio video. Aš pabandysiu dar truputį daugiau pažaisti su pačiu telefonu ir nauju LG išmaniuoju laikrodžiu, iki to užduoti klausimus ir papildomas detales galite rasti LG G3 forumo temoje.

Dažniausiai rasta pagal:

  • lg g3 telefonas
  • lg g3 kaina
  • lg g3 lietuvoje
  • lg g3 apzvalga
  • lg g3 pristatymas
  • naujas lg g3 telefonas

Nokia Lumia 630 – kiek kainuoja didesnis ekranas?

$
0
0

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

Prieš metus Nokia Lumia 620 buvo pirmasis pigus telefonas, veikimo sparta ir kokybe nenusileidžiantis tris kart brangesniems aukščiausios klasės modeliams. Naujas standartas biudžetinių telefonų rinkoje. Kaip patobulinti sėkmingą telefoną? Nokia šiais metais nusprendė pasiūlyti: didesnį ekraną, talpesnį akumuliatorių ir daugiau GHz su Lumia 630. Kažkur visa tai jau yra labai girdėta..?

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

Dabar turime 4.5 colio ekrano Windows Phone 8.1, lyg lygų prieš porą metų buvusiais premium klasės aparatams kaip Lumia 920? Netiesa, nes 630 ekranas fiziškai išaugo, bet rezoliucija liko senoji (480 x 854 px) nesiekianti net HD! Beveik anekdotas, nes telefonas tapo visu coliu didesnis, o naudos iš to nėra, vaizdelis atrodo net prasčiau, nes viskas yra žymiai labiau kampuota ir tekstas mažiau ryškus. Nustačius naują WP8.1 trijų stulpelių ekraną, dauguma Windows plytelių pilnai neveikia, nerodo visos informacijos, nes ji paprasčiausiai negali būti atvaizduota su tokia maža rezoliucija. Paguosti gali nebent tai, kad ekranas naudoja IPS panelę, todėl gražiai atvaizduoja spalvas, yra vienodai gerai įžiūrimas nepriklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Nokia ClearBlack technologija užtikrina gerą matomumą lauke, o Gorilla Glass 3 stiklas yra atsparus įbrėžimams.

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

1,2GHz keturių branduolių procesorius ne tik prisivijo WP8 premium modelius, bet juos ir aplenkė? Ne. Visi padorūs WP8 ir naujesni telefonai veikia sparčiai, todėl ypatingo spartos prieaugio nepastebėjau kasdieninėse užduotyse ir programėlėse. Kokia tada naujo procesoriaus nauda? Nežinau, telefonas filmuoja tik 720p rezoliucija, žaidimų pasirinkimą riboja ne procesorius, o 512MB RAM atmintis. Lumia 630 techniškai lyg ir turi gerokai spartesnį procesorių, bet jokių realių jo spartos pranašumų nepastebėjau.

Dar svarbiau, didesnis ekranas ir procesoriaus sparta kainuoja, todėl biudžetiniame telefone teks taupyti kitose vietose. Lumia 630 prarado visai nemažai funkcijų lyginant su 620 modeliu, nėra: priekinės kameros, blykstės, kameros mygtuko, atstumo jutiklio (bet telefonas pokalbio metu moka išjungti ekraną ir be jo), šviesos jutiklio (ekrano šviesumas nesireguliuoja automatiškai). Dar naujas telefono viršelis ir prastesnės kokybės garsiakalbis yra tolesni bandymai taupyti.

Didžiausi 630 atnaujinimai slypį programinėje įrangoje. Lumia 630 atkeliauja su naujausia Microsoft Windows Phone 8.1 operacine. Jau minėjau, kad naujas trijų stulpelių namų ekranas šiame telefone pilnai neveikia. Galimybė užsidėti fono paveikslėlį gal ir patinka Android fan’ams, bet prie plokščio Windows dizaino vis tiek netinka. Nuo WP8.1 galima atskirai reguliuoti skambučio ir muzikos garsumą. Nereikia suvedinėti wi-fi slaptažodžių ir kitų nustatymų, jie automatiškai perkeliami į telefoną iš jūsų Windows 8 kompiuterio arba senesnio Lumia modelio, dar telefonas gali automatiškai perkelti programėles, bylas ir visą personalizaciją.

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

Windows sulaukė savosios pranešimų juostos, kurią Microsoft vadina veiksmų centru. Dabar visas žinutes ir programėlių pranešimus galima rasti vienoje vietoje, tiesiog brūkštelėjus telefono ekraną iš viršaus. Ten pat galima įsidėti kelis greituosius mygtukus pvz.: ryšiams ir ekrano ryškumui reguliuoti. Vienintelė problema, kad tų mygtukų ten telpa vos keturi.

Microsoft su WP8.1 pristatė gudrią klaviatūrą, kuri mokosi iš naudotojo, praktiškai pagerino teksto rinkimo pasaulio rekordą. Deja, ji neveikia renkant lietuvišką tekstą. Teks naudotis įprastiniu teksto rinkimu būdu, kuris neleidžia swyp’inti, bet vis tiek mokos iš naudotojo ir automatiškai pataiso kreivai nuspaustus mygtukus. Ši funkcija man patinka, senoji Microsoft klaviatūra vis dar yra pranašesnė už daugumą konkurentų.

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

Dar viena funkcija veikianti tik anglų kalba yra Cortana virtuali asistentė. iPhone siūlo Siri, Google turi Now servisą. Cortana yra lyg jų alternatyva. Įdomu pažaisti pirmą savaitę, po to pabosta, bet Microsoft asistentė moka dar kelis papildomus triukus, kurie man patiko ir tikrai yra naudingi. Ji gali kelis kart greičiau pridėti įrašą į kalendorių, nei tą spėtum suspaudyti su klaviatūra. Taip pat moka užrašyti priminimus, juos priminti reikiamu laiku ir vietoje pvz.: pasirinkus skambinti konkrečiam asmeniui, gali priminti, ką jam norėjai pasakyti.

Nokia garsėja savo nemokama navigacija. Siūlo parsiųsti naujausius žemėlapius, veikia offline režime. Gali surasti adresą pagal parduotuvės ar objekto pavadinimą. Turi išskirtinę navigacijos galimybę pastatų viduje t.y. dideliam prekybos centre leidžia matyti visus skyrius ir parduotuves. Nokia vienu metu buvo sugalvojus biudžetiniuose modeliuose pridėti tik apkarpytą navigacijos licenziją, bet Lumia 630, panašu, kad palaiko visas galimybes ir leidžia parsiųsti visų šalių žemėlapius iš kart nemokamai.

Telefone yra įdiegta Nokia smart kamera, kuri siūlo papildomas funkcijas pvz.: leidžia užfiksuoti kelis kadrus, tada automatiškai išrinkti geriausią arba pridėti judesio, animacijos efektus, pašalinti nereikalingus objektus. Taip pat galima parsiųsti papildomų efektų.

Dieną 5MPx kamera fiksuoja detalius kadrus, gražiai perteikia spalvas. Panašiai kaip iPhone, Lumia 630 nuotraukoms prideda truputį daugiau ryškumo ir šiltumo. Patalpose arba prastesnio apšvietimo sąlygomis, nuotraukos atrodo gana triukšmingai, spalvos nėra tikslios. Telefonas neturi blykstės, taigi kameros galimybės yra pastebimai ribotos ir priklausomos nuo apšvietimo sąlygų. Labiausiai nuvilia filmavimas tik iki 720p rezoliucijos, telefonas lyg turi naują spartesnį procesorių, bet jo visai neišnaudoja. 1080p filmuoti neleidžia tik 512MB dydžio operatyvioji atmintis.

Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas? Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas? Nokia Lumia 630   kiek kainuoja didesnis ekranas?

Nokia Lumia 630 visai neseniai pasirodė Lietuvos parduotuvėse, kainuoja 600Lt. Telefonas nėra ypač blogas, iš kitos pusės, tada Android daugumą modelių galima būtų vadinti “beveik gerais”. Ko aš nedarau, nes vos pigesnis korpusas ir ekranas gali lemti didžiulį skirtumą telefono naudojimo patogume ir malonume. Priekinės kameros nebuvimą galima atleisti, bet kelis centus sutaupyti ir neįdėti kameros blykstės ir fizinio mygtuko? Nežinau aš tokio taupymo vertės… Dar juokingiau atrodo pati telefono konfigūracija: bereikalingai brangus procesorius ir video lustas, iš kurių nėra jokios naudos, nes visas galimybes apriboja niekinga 512MB operatyvinė atmintis, kuri vis tiek neleis paleisti nei galingesnių žaidimų, nei filmuoti 1080p. Panaši situacija su ekranu, kokia prasmė iš to papildomo colio, jei rezoliucija lieka 480p..? Galima pradėti abejoti pačia biudžetinio aparato kaina, ypač kai praeitų metų Nokia Lumia 620 gali daugiau, gaus visus WP8.1 atnaujinimo privalumus ir kainuoja vos 400Lt šiandien…

Dažniausiai rasta pagal:

  • nokia 630 kaina
  • nokia lumia 630 apzvalga

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

$
0
0

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Nokia Lumia 930 naujausias telefonas Windows Phone 8.1 serijoje. Tiesioginis 920 modelio atnaujinimas, kuris pirmasis prieš porą metų demonstravo Pureview kameros ir žiemą veikiančio touch ekrano stebuklus. 

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Dar 920 stebino savo dizainu, ryškiomis geltonos ir raudonos spalvomis. Su laiku prie ryškių telefonų žmonės priprato, todėl Nokia Lumia 930 šį kartą dėmesį bando atkreipti kelio darbuotojų liemenes primenančiomis spalvomis, kurios yra ne tik ryškios, bet tiesiog šviečia lyg įspėjamieji ženklai iš toli. Visai nebloga idėja, o norintys labiau klasikinio varianto, gali rinktis juodą arba baltą variantus.

930 turi aliumini rėmelį, kaip prabangus telefonas, gal net kaip senasis Apple iPhone. Deja, jei pigiausias Nokia X modelis nuo prabangiausio 930 skiriasi tik metaliniu rėmeliu, tai reikia sutikti, kad šį kartą gamintojo fantazija buvo gana ribota. Tai nėra keista, nes Lumia 930 dizainas tęsia amerikietiškąjį stilių, kur telefonai gamina pigiai ir greitai. Laimė, Lumia vis dar turi visas Nokia smulkmenas kaip lenkta nugarėlė ir ekranas, kurie leidžia telefoną patogiau laikyti rankoje ir braukyti ekraną, neužkabinant krašto.

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

5 colių super ryškus Full HD Amoled ekranas puikiai perteikia telefono kamera darytų nuotraukų spalvas. Taip pat yra gerai matomas lauke. Truputį erzina akis su nustatyta standartine ryškiai oranžine Windows plytelių spalva šiame modelyje, bet su WP8.1 dabar galima keisti ne tik plytelių spalvas, o užsidėti ir kokį tik norį paveikslėlį.

Apie Windows Phone 8.1 daug nesikartosiu, galite paskaityti praeitas apžvalgas pvz.: Lumia 630. Iš vienos pusės, 8.1 versija atnešė daug papildomų smulkių patogumų ir galimybių kaip Cortana virtualus asistentas. Tuo pačiu, Microsoft pradėjo pataikauti Android fan’ams ir gadinti geras idėjas su nesąmonėm kaip USB storage vietoje Zune sinchronizacijos, įprastomis programėlėmis vietoje dar WP8 turėto funkcinio dizaino (kai telefonų knygą pati ištraukdavo visą informaciją apie kontaktus iš facebook, skype, linkedin… nuotraukų albumas rodydavo visas nuotraukas vienoje vietoje ir t.t.). Žodžiu, tai buvo vienas pagrindinių WP išskirtinumų ir pranašumų telefono naudojimo patogume prieš ikonėlėmis ir programėlėmis grįstas operacines kaip iOS su Android.

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Windows parduotuvė ženkliai pasipildė per paskutiniuosius metus. Dabar jau galima rasti daugybę lietuviškų apps’ų nuo parkavimo, taxi iki oranžinių dviračių ir vilniečio kortelės. Galima rasti visus papildomus pažangesnius dalykus pvz.: remote PC, kompiuterinių žaidimų stream’ą į telefoną, netgi galimybę telefoną naudoti su virtualios realybės akiniais. Žinoma, liko visi Microsoft privalumai nuo pilno Office palaikymo iš kart iki nuotolinio xBox valdymo.

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Lumia 930 gali pasigirti pilna 20Mpx PureView kamera, kuri tilpo 9mm storio telefono korpuse be jokių papildomų išsikišimų. Vis dar stebina savo galimybėmis vakare, net naktį leidžia užfiksuoti kadrus be didelio vargo. Gali fotografuoti pilna 20MPx rezoliucija arba didesnę rezoliuciją panaudojant geresnėms spalvoms ir detalumui išgauti įprastuose 8MPx kadruose.

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato? Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Turi visus pro kameros nustatymus patogioje vartotojo sąsajoje. Arba išmaniajame režime leidžia fotografuoti vienu paspaudimu kelias nuotraukas, o tada išsirinkti geriausią kadrą ar keisti fokusavimą.

Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato? Nokia Lumia 930 telefoną pirkčiau vietoje fotoaparato?

Pagerintas video režimas, ypač audio dalis, keturi mikrofonai leidžia įrašyti erdvinį garsą ir sumažinti triukšmą. Autofocus turėtų veikti žymiai sparčiau ir sklandžiau, man tuo įsitikinti nepavyko, dabartinė FW versija turi šlykštų AF bug’ą. Nėra aišku, kada sulauksime atnaujinimo Lietuvoje. Ties 2:30 minute galite pamatyti Lumia 930 filmuotą video dalį.

Lumia 930 toliau tęsia Nokia tradicijas, koncentruojasi į: telefono dizainą, operacinės paprastumą, spartą ir kamerą. Kaip paprastas, patogus telefonas su pažangiausia kamera veikia 930 labai gerai. Patogiai guli rankoje, ryškus ekranas yra gerai matomas lauke, leidžia patogiai fiksuoti puikius kadrus su pažangiausia kamera rinkoje. Štai dėl dizaino galima pasiginčyti, spalvos išsiskiria, bet metalinis rėmelis primena kitų gamintojų ankstesnius bandymus kopijuoti iPhone. Microsoft labai stengėsi ir sukūrė daug naujų, naudingų ir įdomių funkcijų su WP8.1, žymiai papildė programėlių parduotuvę, bet kartu panaikino kelias išskirtines Windows Phone funkcijas. Tai gali ne tik nuvilti ankstesnius naudotojus, bet žymiai sumažinti pačios Windows operacinės išskirtinumą, pranašumą prieš Android su iOS.


Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

$
0
0

Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

Kiekvienais metais ant stalo tik daugėja mobilių įrenginių. Pamaniau, pats laikas būtų išbandyti mobiliems skirtą audio įrangą. Ypač kai anksčiau į rankas pakliuvę (Nokia, Antec) modeliai kainuodavo šimtus, o šiandien bandomas Microlab MD-215 ir Edifier MP211 bluetooth sistemos lengvai telpa į 50 eurų biudžetą.

Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

Pastaruosius du modelius pasirinkau, nes jie yra labai panašūs, bet kartu puikiai iliustruoja pagrindinius bluetooth sistemų skirtumus. Abi sistemos yra mobilios t.y. visiškai belaidės, vienu įkrovimu gali groti iki 10 valandų. Veikia per bluetooth, todėl tinka naudoti su mobiliu telefonu, planšetėmis ar net nešiojamais kompiuteriais. NFC žymiai supaprastina visą techninį sujungimo procesą, priglaudi telefoną prie sistemos, byp, ir telefono muzika jau groja per garsiakalbį. Tiek paprasta!

Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

Edifier MP211 taikosi į mobilumą, todėl yra super kompaktiška sistema, telpa į kišenę kaip ir mobilusis telefonas. Nuotraukose MP211 dizainas ir plastmasė atrodė ypač pigiai, štai realybėje juodas modelis yra žymiai simpatiškesnis. Yra patogus nešiotis ir gerai atrodo.

Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

Microlab MD-215 dizainas – klasikinė dėžutė, o sistema net tris kart didesnė ir pastebimai sunkesnė už Edifier modelį. Į kelnių kišenę tokios jau tikrai neįkiši, gal dar švarke gali pasiimti, bet greičiausiai ji keliaus į kuprinę ar kompiuterio krepšį. Didesnė Microlab sistema reiškia, kad ji yra galingesnė ir mobilumo prasme labiau orientuota į naudojimą su planšete ar nešiojamu kompiuteriu.

Bevielis bluetooth garsiakalbis iki 50 eurų

Jei kompiuteris nepalaiko NFC, garsiakalbį vis tiek galite prijungti per įprastą bluetooth poravimo nustatymų langą. Abi sistemos siūlo ir įprastą laidinį 3,5mm įėjimą. Jis naudingas, jei norite prijungti grotuvą, kuris neturi bluetooth. 3.5mm yra analoginis įėjimas, todėl muzika yra apdorojame telefone, kas gali būti privalumas, jei turite prabangų modelį su geru audio lustu. Štai bluetooth atvirkščiai – leidžia prijungti patį blogiausią grotuvą, ir vis tiek muzika skambės gerai, nes visas garsas bus apdorojamos pačios sistemos. Edifier modelis turi dar vieną papildomą funkciją – skaito microSD korteles. Gal ir gudru, gali tiesiog susirašyti vakaro dainas į kortelę, taupyti telefono akumuliatorių.

Savo Nokia Lumia 920 prijungęs prie Edifier MP211 iš kart pastebėjau skirtumą garso detalume ir kokybėje. Vidutiniai dažniai tapo pastebimai detalesni ir sodresni, išgirdau būgnus, žemesnius garsus, kurių klausantis tiesiai per telefoną net nesigirdėjo. Garsumo prasme, Edifier gali groti gal tik 50% garsiau už Lumia 920. Iš kitos pusės, priklauso su kokiu telefonu lyginsime, štai prijungus LG G3 ne tik garso kokybės, bet ir garsumo šuolis tampa žymiai akivaizdesnis.

Jei garsumas yra svarbus aspektas, Microlab MD-215 čia laimi be vargo. Sistema ne tik lenkia telefoną, Edifier modelį, bet puikiai tinka naudoti prie planšečių ir nešiojamų kompiuterių. Viso 7W galios, tai kelis kart garsiau net už Lumia 920 telefoną, todėl palyginimui pasiėmiau planšetę. Microlab nesunkiai ir ją pralenkė garsumu, čia vėl iš kart išgirsti garso detalumo pasikeitimą, vėl gerokai aiškiau girdisi žemesni dažniai, vidutiniai tapo žymiai detalesni. Tiesa, iš tris kart didesnės Microlab sistemos tikėjausi ryškesnių žemų dažnių, bet didelio skirtumo nesijautė lyginant su Edifier modeliu. Microlab veikia kaip paprastas garsiakalbis, nenaudoja jokių gudrybių kaip pvz.: Antec sistema, kuri žemiems dažniams sustiprinti panaudoja stalo paviršių.

Microlab MD-215 Lietuvoje importuoja ”ACC Distribution”, parduotuvėse sistema kainuoja tik 30.79 eurus. Edifier MP211 rekomenduojama kaina yra 49 eurai. Keista, kad pačio modelio dar nemačiau lietuviškose parduotuvėse. Kainos prasme Microlab’ui turbūt kol kas nėra lygių, o pati sistema mažai kuo nusileidžia brangiausiam Nokia garsiakalbiui, groja garsiai, kokybė panaši, naudotis su NFC lygiai taip pat paprasta, akumuliatorius veikia 10 valandų, net skambučius priimti ir naudoti kaip laisvų rankų įranga abi sistemas gali. Edifier pagrindinis skirtumas yra dydis, jei svarbu, kad garsiakalbis tilptų kišenėje, MP211 laimės. Dar Edifier modelis turi microSD kortelių lizdą, todėl gali veikti kaip savarankiškas grotuvas be telefono.

Meizu M1 Note – išmanusis telefonas su Flyme OS

$
0
0

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Meizu – vienas žinomiausių Azijos brandų, labiausiai išgarsėjęs kaip prabangių muzikos grotuvų ir išmaniųjų gamintojas. Šiandien pristato pirmąjį pigesnį, vidutinės klasės telefoną – Meizu M1 Note, bet Lietuvos rinkoje jis varžysis su top klasės Galaxy S5, LG G3 Android’ais!

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Meizu M1 Note dizainas primena iPhone 5C, ką galima vertinti dvejopai. Plastmasinė nugara nesukuria premium telefono įvaizdžio. Galimų spalvų paletė, jei ryškiai raudona Nokia Lumia primena Ferrari, tai švelniai rožinis Meizu – tik moterišką Pežuką, todėl aš rinkausi labiau klasikinį, neutralų, baltą M1 Note variantą.

Iš tikro, nustebau telefoną išvydęs realiai. Dažniausiai išmanųjį laikai delne arba ant stalo, matai tik juodą priekinę panelę su baltu rėmeliu aplink. Ne vieną kartą sulaukiau susidomėjimo, kurio čia gamintojo modelį testuoju, nes ant stalo telefonas savo dizainu tiesiog traukia dėmesį, ypač su pulsuojančiu žydru home ratuku, kai gauni naują pranešimą. Dar labiau nustebino, kad 5.5 colių telefonas visai neplėšo džinsų kišenės, išmatavimai tie patys kaip LG G3, bet kišenėje telefonas guli pastebimai patogiau. Garsiakalbis yra apačioje, todėl vėl neužsidengia, visada garsiai skamba. Galiausiai, nustebino pati korpuso ir ekrano kokybė, per tris savaites ant telefono dar neradau net mikro įbrėžimo! Kažkokia magija, net lyginant su Nokia Lumia ir LG G3.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Jei apie magiją, kitas didžiausias Meizu M1 Note privalumas yra 5.5 colių IGZO ekranas. Naujausia technologija, kurios pagrindinis skirtumas nuo įprasto IPS yra permatomi tranzistoriai, tai reiškia, kad ekranas yra puikiai įžiūrimas lauke net su vidutiniu šviesumu. 5.5 coliai su 1080 x 1920 px rezoliucija, o vaizdo kokybė vėl lenkia LG G3 (su 1440 x 2560 px), nes nesimato tarpų tarp pikselių, todėl vaizdas atrodo idealiai ryškus ir tolygus. Tą dar geriau galima pamatyti Meizu įstačius į Google Carboard ar panašius VR akinius, kur telefono ekranas išsididina iki didžiulio TV. Iš visų bandytų telefonų su VR, Meizu kol kas veikia geriausiai. Prisideda tai, kad IGZO palaiko fantastinius atnaujinimo dažnius, gali iš vis išsijungti, kol vaizdo nereikia atnaujinti ekrane. Žodžiu, turime telefoną iš ateities, kuris pradėtas gaminti tik vasarį, jau mėnesio pabaigoje buvo mano rankose. Realiai atkeliavo tiesiai iš gamyklos, kai didieji gamintojai kažką panašaus anksčiausiai pradės siūlyti tik kitais metais.

Nors Meizu ir pristato M1 Note kaip vidutinės klasės telefoną, pagal specifikacijas ir daugumoje testų jis lenkia Samsung Galaxy S5. Aštuonių branduolių MT6752 1.7 GHz procesorius su Mali T760 grafika, 2GB RAM ir 3140mAh akumuliatorius. Real Racing 3 ir kitus bandytus žaidimus M1 Note veža 1080p rezoliucija maksimalia grafika. Vienintelis kabliukas yra ribota vidinė atmintis 16GB ar 32GB, be galimybės įsidėti microSD. Žaidimų nežaidžiu, tai 16GB versijos man pilnai pakako, dar liko 7GB laisvos vietos, nes kameros nuotraukos ir kitos bylos automatiškai persikelia į debesis, telefone laikai tik tuo metu klausomas audio knygas, to mėnesio kameros nuotraukas ir video. Lygiai tas pats kaip su Nokia Lumia, net prijungiau tą patį Microsoft OneDrive. Jei žaidimų nežaidi, ir krauti telefoną užtenka tik kas 2-3 dienas, net kai jį naudojau su išmaniuoju Google Now laikrodžiu, kuris reikalauja visą laiką įjungto mobilaus interneto, GPS ir bluetooth. Jei visi tie dalykai nereikalingi, yra akumuliatoriaus taupymo režimas, kuris leidžia dar prailginti darbo laiką vienu įkrovimu.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Didžiausią įspūdį paliko ne techninės galimybės ir specifikacijos, o Meizu M1 Note programinė dalis. Telefonas naudoja Flyme OS, kuri sukurta ant Android 4.4.4, bet pačio Android net iš tolo neprimena! Viskas super supaprastinta, išmesti visi nereikalingi meniu ir “privalumai”. Praktiškai Apple filosofija, bet be iPhone primityvumo.

Kažkuo priminė Nokia N9, nes Flyme naudoja daug swipe gestų, yra pritaikyta natūraliai išnaudoti touch ekraną. Programėlių dizainas truputį primena Windows Phone, visa Flyme UI yra pritaikyta naudoti viena ranka, visas programėlių valdymas yra sukoncentruotas apatinėje ekrano pusėje t.y. niekada nereikia piršto pakelti aukščiau pusės ekrano, kas sukuria patogesnio ir mažesnio telefono įspūdį. Pagal išmatavimus Meizu 5.5 colių ekranas yra identiškas LG G3, bet kai viską gali pasiekti vienu pirštu, atrodo naudoji žymiai mažesnį, įprastą kompaktišką telefoniuką.

Flyme OS neprimena Android ir tuo aspektu, kad pilnai veikia be Google servisų ir programėlių. Yra Flyme cloud’as, paštas, programėlių parduotuvė, net balso asistentas. Tiesa, pastarasis kaip ir parduotuvė yra pritaikytas Azijos rinkai, dažnai išlenda kiniški programėlių pavadinimai, panašūs dalykai. Atsiskaityti gali tik per kiniškas mokėjimo sistemas. Yra dvi išeitys: iš kinų parduotuvės galima parsiųsti Google Play, toliau jau visas įprastas Android programėles. Tik kokia prasmė iš Flyme OS daryti įprastą Android? Todėl aš pasirinkau antrą kelią, įdiegiau OneDrive, Maps, Skype ir visus kitus Microsoft servisus, nes juos jau naudojau Windows Phone, man iš kart privalumas pasiekti visas bylas, nustatymus per cloud naujame telefone. Taip pat labiausiai nenorėjai diegti Google programų, nes jos ir yra pagrindinis Android virusas, kuris visada veikia fone, strigdina operacinę, iškrauna akumuliatorių.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Žodžiu, pusvalandžio nereikėjo nuo Windows telefono pilnai migruoti į Flyme OS! Pati Flyme operacinė iš kart turi visas svarbiausias programėles nuo naršyklės, pašto iki muzikos grotuvo ir užrašų. Gali telefoną pilnai naudoti, kaip sakant, out of box. Microsoft app labai gražiai papildo esamas Flyme programėles, nes turi panašų UI dizainą.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Iš visų programėlių verta paminėti Flyme naršyklę, kuri veikia sparčiau už įprastą Android/Chrome. Taip pat gerai atvaizduoja visus bandytus puslapius ir topzone tiek įprastu, tiek reader režimu. Puikiai susitvarko su lietuviškom raidėm. Žodžiu, viskas lyg naršant per Windows telefoną, net daugelis gestų sutampa. Labai patiko klaviatūra, kuri veikia kaip kompe t.y. turi raides, jei brauki per viršutinės eilės raides, gauni skaičius, jei per apatinės – skyrybos ženklus. Nebereikia vartyti skirtingų klaviatūrų, visi klaviatūra pasiekiama iš kart. Paprastas, bet labai patogus muzikos grotuvas, turi integruotą stream paslaugą, nemokamai galima klausyti ir US/EU atlikėjų!

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Išsiskiria Flyme temų parduotuvė. Galima visiškai pakeisti operacinės ir programų išvaizdą. Nereikia nieko modinti, flashinti, viską nuo užrakinimo ekrano iki status bar gali spalvinti ir personalizuoti pats. Arba vienu mygtuku parsiunti kitų naudotojų sukurtas temas. Svarbiausia, jos niekaip neįtakoja operacinės stabilumo ir spartos.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Visa operacinė nuo notification bar iki saugumo yra žymiai supaprastinta, kartu daugelį dalykų atlieka geriau pvz.: patogiau leidžia tvarkyti programų leidimus, mobile data limitus, automatiškai išvalo Android programų šiukšles, pagal statistiką vien Google servisai per savaitę beveik 1GB šiukšlių telefone prikaupė! Paprasčiau leidžia tvarkytis su pranešimais, nenorimus greičiau išfiltruoti ir nutildyti.

Bendrai didžiausias Flyme privalumas yra tame, kad viską gali pasiekti vos pora brūkštelėjimų per ekraną. Jokių nesąmoningų meniu. Iš tikro, jau pasidaro juokinga, kad kinai sau leidžia samdyti geresnius dizainerius ir programuotojus už Google! O parduoda gerokai pigesnius telefonus.

Didžiausias Flyme OS privalumas ir trūkumas – suderinamumas su Android programėlėmis. Nekilo jokių problemų prie Meizu prijungti LG smartwatch, valdyti kitus namų įrenginius lyg su Android telefonu. Iš kitos pusės, kuo daugiau Google programėlių diegiau, tuo labiau telefonas supanašėjo su įprastais Android telefonais, įprastomis jų problemomis nuo skirtingo programėlių dizaino, valdymo iki klaidų ir sulėtėjimų.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Meizu M1 Note naudoja 13Mpx Samsung kamerą su šviesiu f2.0 objektyvu. Reklamuoja panašias galimybes kaip naujas Galaxy: greitas įsijungimas, greitas autofocus. Lauke nuotraukos atrodo labai gerai, ryškūs, detalūs kadrai, gražiai subalansuotos spalvos.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Sunku prie kažko prisikabinti, ypač kai kamera naudotis malonu, valdymas labai panašus į Nokia Pro kamerą su nustatymais, keičiamais vienu prabraukimu, vietoje begalybės meniu. Deja, patalpose lieka fotografuoti tik su blykste, kitaip nuotraukos greit išsilieja, atrodo nešvarios. Su Nokia Lumia kadrais tikrai nepalyginsi.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Štai video visai kas kita, detalus vaizdas su 1080p 60fps, ir garso kokybė man patiko. Telefonas filmuoja iki 240fps slow motion. Snap 2015 video filmuotas su Sony NEX5, kelias scenas įterpiau iš telefono + visi slow motion intarpai, pabandykit atspėti telefono kadrus.

Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS Meizu M1 Note   išmanusis telefonas su Flyme OS

Telefonas palaiko 4G. Svarbu paminėti, kad yra dvi Meizu M1 Note versijos. Kinijos rinkai skirtas TD-LTE yra pigesnis, bet su juo joks internetas neveiks Europoje, todėl mums tinkama tik versija su FDD-LTE lustu. Naudoju Bitės kortelę, dar palyginimui pridėjau WiFi ir Ežį. Abu operatoriai Sausį reklamavo 4G+, pats jį bandžiau, o šiandien pasirodo, abu grįžo prie 3G Advanced, abiejų greičiai ribojami pačio tinklo, o ne telefono galimybėmis. Per tris savaites kelis kart pastebėjau, kad naudojant 4G ir Wifi, kartais telefonas bando jungtis prie WiFi, net kai išeini iš jo ryšio zonos. Tada tenka, išjungti/įjungti Wifi, kad vėl prisijungti prie kito tinklo ar pereiti prie 4G. Manau, tai tik programinės dalies bug’as, ypač kai M1 Note oficialiai pardavimai prasidės tik kitą mėnesį, o kol kas bandžiau ir įsigyti galima tik pre-oders. Telefoną galima naudoti su dviem kortelėm iš kart. Labai paprasta, automatiškai atsiranda antras skambinimo ir žinučių mygtukas.

Baltas Meizu M1 Note 16GB banggood kainuoja $219, o brangiausias spalvotas 32GB – $245. Su free shipping atėjo per 10 dienų iš Olandijos ir be muitų. Meizu vadina M1 Note vidutinės klasės modeliu. Juokinga, nes dauguma aspektų M1 Note lenkia top LG G3 ir Galaxy S5 telefonus! 1080p IGZO ekranas demonstruoja naujos kartos vaizdo kokybę, puikiai atitinka telefono procesoriaus ir grafikos galimybes. Visi žaidimai ir VR aplikacijos veikia super sklandžiai maksimalia FHD rezoliucija. Svarbiausia, net ne specifikacijos ar sparta yra didžiausias M1 Note privalumas. Pirmą kartą mano bandomas kiniškas telefonas siūlo savo operacinę, kuri pavyzdys gali būti ne tik kokiam Samsung, bet patiems Google! Jei atsiversite XDA forumus, Flyme OS yra portinama į Galaxy, Xperia ir Nexus aparatus. Pirmas telefonas, kurį buvo realiai malonu naudoti po Nokia Lumia, nes pereiti nuo WP į Flyme OS buvo ypač paprasta, ir ne vien dėl Microsoft servisų palaikymo, bet pačio telefono veikimo, patogaus naudotojo sąsajos dizaino. Swipe gestai, gudri klaviatūra, dauguma geriausių mobilių operacinių praktikų naudojama Flyme OS. Iš kart supranti, iš kur kilo Meizu pravardė “Azijos Apple”. Svarsčiau pats atsinaujinti savo Lumia į Meizu M1 Note, sunku sugalvoti trūkumų šiam telefonui, išskyrus bevielio krovimo nebuvimą ir kamerą, kuri valdymo patogumu nors ir priminė Nokia Pro, filmuoja puikius video, vis dar turi vietos tobulinimui, ypač su nuotraukų kokybe prie prastesnio apšvietimo.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

$
0
0

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Ausinių pasaulyje Panasonic labiausiai yra žinomi dėl namų naudojimui skirtų nebrangių in-ear ir paprastų ausinių modelių. Štai prieš savaitę gavau išbandyti naujieną – Panasonic HD10. Kaip pats gamintojas ant dėžutės rašo: “High Resolution sound, technology for audiophiles, powerful heavy bass”. Netikėta kombinacija, tiesa?

Gerai, nekankinsiu, išversiu į žmonių kalbą. Panasonic HD10 – prabangios ausinės mobiliakams. Iš kart ateina su dviem laidais, vienas trumpas, skirtas būtent naudojimui su mobiliais grotuvais. 18 Omų varža patvirtina optimizaciją telefonams, kaip ir sulankstomas ausinių dizainas, orientuojasi į mobilumą.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Šiandien ausinių dizainas ir išvaizda yra svarbiausias aspektas, jei jas planuoji naudoti viešumoje. Nors Panasonic naudoja plastiką, ausinės atrodo labai solidžiai. Manau, taikosi į žmones, kurie mėgsta klasikinį, neutralų dizainą. Juodas neišsišokantis korpusas su subtiliu chromo akcentu šonuose. HD10 gerai atrodo tiek ant galvos, tiek pakabintos ant kaklo.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Panasonic HD10 galima sulenkti patogiam transportavimui. Tai yra didelės ir sunkios ausinės, sunkesnės už mano įprastai prie PC naudojamas aliuminio rėmo ir lankelio Beyerdynamic DT880! Gal todėl jos siūlo galybę reguliavimo ir prisitaikymo galimybių. Tiesa, realiai reikalingos tik dvi įprastos funkcijos: lankelio ilgio reguliavimas ir sukiojami paminkštinimai. To pilnai užtenka idealiai prisiderinti ausines, kad jos tvirtai laikytųsi ant galvos net bėgiojant lauke.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Panasonic dar bandė išrasti kažkokį horizontalų lankelio reguliavimą, mano nuomone, jis yra visiškai nereikalingas ir neveikia, nes pora laipsnių ausinių pasukimo leidžia daugiau pakeisti lankelio poziciją ant galvos nei visas tas horizontalus reguliavimas.

Labiausiai nepatiko ausinių paminkštinimų dydis, kurie neapsisprendė, norėjo būti aplink ausis ar ant ausų dizaino. Užsidedu HD10, jos lyg pilnai apgaubia ausis, bet po valandos pasirodo, kad nuspaudė pačius ausies kraštelius. Nerealiai nervina, tada ausines iš kart nori paleisti į sieną po vieno Counter Strike matcho. Patogumo atžvilgiu HD10 tikrai nebuvo malonios naudoti prie kompiuterio bent kiek ilgesnį laiką. Įkaistusios ausys ir nuspausti kraštai. Tiesa, lauke jokių problemų nepastebėjau, gal dėl trumpesnio naudojimo, turbūt ilgiau valandos vienu kartu HD10 nenaudojau, gal judant ausinės nespaudžia tos pačios vietos, skirtingai nei sėdint prie kompo. Žinoma, lauke dar šalta, tai pliusas uždengtos ausys lyg kepure.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Panasonic HD10 yra uždaro dizaino modelis, tai reiškia gerą išorinio triukšmo izoliavimą – didelis pliusas lauke. Aplinkiniai žmonės ir negirdi Jūsų klausomos muzikos. Žinoma, uždaras dizainas yra “powerful heavy bass” geriausias draugas, nes leidžia ne tik išgirsti, bet ir pajusti tikrovišką žemo dažnio garso bangos smūgį, kuris sukuria visą sprogimų efektą žaidimuose ir filmuose, ar bumčikus klube.

Čia keisčiausias HD10 dalis: garso detalumo ir bumčikų derinamas, kas iš esmės prieštarauja vienas kitam. Jei stiprinami žemi dažniai, tai jie automatiškai pradeda labiau užgožti vidutinius ir aukštus. Jei nori maksimalaus detalumo, tada kaip tik visi dažniai turi būti vienodo stiprumo, lygi visa dažnių kreivė, tiksliau, žemi turėtų būti net silpnesni, nes mes natūraliai juos prasčiau girdime. Kokį rezultatą turime su Panasonic HD10? Turbūt jau pastebėjote, kad Audiophile žodis šioje apžvalgoje senokai nelabai dera, kai turime įprastai garso aparatūrai ir mobiliems optimizuotas ausines. Kartu tiesos yra teiginyje, kad HD10 atkuria galingus bass ir tuo pačiu leidžia išgirsti daugiau. Taip, žemi dažniai natūraliai pradeda užgožti vidutinius, bet aukštuose ir tarp vidutinių aukštų to detalumo su Panasonic tikrai lieka pastebimai daugiau už eilines bumčikų ausines kaip turėjome Sennheiser West, Beats by Dr. Dre Studio ir panašių modelių apžvalgas. Patys žemi dažniai skamba geriau t.y. labiau kontroliuojami, tikslesni ir švaresni.

Panasonic HD10 turėtų patikti pop muzikos fanams, visiems norintiems išgirsti ir pajusti žemus dažnius. Šiandieninė pop muzika su HD10 skamba smagiau, o to ypatingo detalumo vidutiniuose dažniuose jai nelabai ir reikia. Problema gal tik klaidinančioje reklamoje, nes likusiems muzikos stiliams nuo klasikos iki Jazz HD10 nepateisins savo pažadų ir kainos. Jos nėra net arti detalios kaip pigiausios Sennheiser HD515, ypač vidutiniame dažnių ruože, todėl girdimi ne visi instrumentai, o kiti skamba iškraipytai.

Žaidimuose ilgai HD10 nenaudojau dėl aprašytų patogumo problemų, bet kiek pažaidžiau, Panasonic leidžia aiškiai išgirsti priešų žingsnius ir žymiai pagyvina visus šūvių, sprogimų efektus dėl savo žemų dažnių atkūrimo ir uždaro dizaino, kuris izoliuoja garsą ausinės. Tiesa, po ilgesnio laiko kokiam Counter Strike tie įspūdingi šūviai pradeda ūžti galvą, visai kaip tikrovėje.

Panasonic HD10 High Resolution ausinių testas

Panasonic atstovas sakė, kad RP-HD10 ausinių rekomenduojama kaina Lietuvoje yra 249 eurai. Kosmosas! Ausines prekyboje kol kas mačiau tik Amazone, kur labiau atsispindi realybė su perbrauktais 249 eur ir nauja – 146 eur kaina. Jei ieškote ausinių mobiliems, norite geros aplinkos triukšmo izoliacijos, mėgsta pop muziką ir ryškesnius bass, norite gražesnio klasikinio dizaino, Panasonic HD10 gali patikti. Ausinių patogumas yra asmeninis dalykas, todėl reiktų pačiam pasimatuoti prieš perkant. Mano galva ir ausys yra didesnės už vidutines, todėl man užkliuvo sunkios ausinės su nepakankamai dideliais ausinių paminkštinimai, kurie nuspausdavo ausų kraštus, ypač ilgesnį laiką sėdint prie kompiuterio. Dar Panasonic HD10 nėra pritaikytos naudoti namie su jokia rimtesne audio technika ar stiprintuvu, dėl labai mažos varžos, komplekte pridėtas 3 metrų laidas su 1/4 colio galu taip ir liko nepanaudotas. Manau, bendrai Panasonic truputį persistengė su HD10 bandydami sudėti kuo daugiau funkcijų ir apimti kuo daugiau sričių, todėl nepateisino planuotos kainos, bet už beveik per pus mažiau 140 eurų gali būti viliojantis pasiūlymas ieškantiems pilno dydžio ausinių mobiliam naudojimui ir pop muzikai.

Micro Nano SIM adapteris įstrigo Nokia Lumia 920

$
0
0

Micro Nano SIM adapteris įstrigo Nokia Lumia 920

Perėjimą nuo įprastų SIM prie micro SIM dar galėjau suprasti, bet kai sekančiais metais pasirodė naujas nano SIM standartas. Nelaiko nervai, negalėjo apsispręsti dėl vieno dydžio iš kart? Šiandien susidūriau su dar vienu naujų SIM standartų fokusu, nano to micro SIM adapteris mirtinai užstrigo Nokia Lumia 920.

Bandžiau naują telefoną. Kortelę jau buvau pasikeitęs į Bitės 4G+ nano standarto, kuri iškart išsilukštena iš SIM į micro ir dar kartą į nano, tokiu būdu idealiai tinka visiems telefonams. Nokia Lumia 920 naudojau kaip micro SIM, o naujame Meizu M2 Note išsiėmiau tik nano SIM dalį, adapterį palikau Lumia, kad nepamesčiau. Pastarasis mirtinai įstrigo telefone. Pabandyk jį iškrapštyti, kai telefonas neatsidaro, o micro SIM lizdas išlenda du milimetrus. Daugiau jėgos man dažniausiai išsprendžia visas nesuderinamų elektronikos standartų problemas… arba sulaužo nevykusius produktus. Patraukiau stipriau, išlėkė pats kortelės dėklas, o adapteris vis tiek visais dantim liko įsikabinęs į SIM lizdą viduje. Neiškratysi, neištrauksi net su pincetu.

Micro Nano SIM adapteris įstrigo Nokia Lumia 920

Kol Google paskaičiau, kad tokią problemą turi visi unibody dizaino telefonai. Net iškrapščius kortelę, dauguma lieka išlaužtais SIM kontaktais. Žodžiu, laisvai sugadinami lygioje vietoje. Iškrapštyti kortelę neatidarius telefono įmanoma, reikia tik tinkamos plastmasės, rekomenduoja atsikirpti nuo marškinių apykaklės. Aš atsikirpau iš plastikinio elektronikos įpakavimo, to pikčiausio, kuris dažniausiai pjausto rankas, o šiandien pirmą kart pravertė. Įkišau, išmaliau visą lizdą, po kelių bandymų, pagaliau pavyko atkabinti adapterį nuo sim kontaktų. Ištraukti, kaip matosi, pirmoje foto.

Įsidėjau micro SIM kortelę atgal, telefonas užsikrovė, operatorių surado ir skambučius priima. Pasisekė. Deja, pagal Google užklausimų kiekį apie užstrigusias SIM korteles, adapterius, ir rodomus rezultatus apie nulaužtus kontaktus, sėkmė aplanko ne visus. Jums buvo nutikę kas nors panašaus?

Cube WP10 – Windows 10 telefonas iš Kinijos

$
0
0

Cube WP10   Windows 10 telefonas iš Kinijos

Kai jau galvojot, kad Windows telefonai numirė, kinai pristato naujieną – biudžetinį smartphone su Windows 10! Koks sutapimas, kad Microsoft kūrė operacinę, kuri sklandžiai veikė ant vieno procesoriaus ir 512MB RAM Lumiu, dabar iš vis skrenda ant biudžetinio kinų smartphono.

Cube WP10 kainuoja vos $129, nes naudoja dalis iš Android šiukšledėžės (SD210, 2GB RAM, 16GB storage), bet net tokių skurdžių parametrų Windows Phone veikia sklandžiai! Tai vienas pirmųjų kinų bandymų su Windows. Belieka įsivaizduoti, kas gali laukti ateityje, jei populiariausi $200 vidutinės klasės kinų telefonai staiga gaus Windows 10 kaip OS alternatyvą…

Viewing all 41 articles
Browse latest View live